Motocyklista zginął w wypadku na S7 w Chęcinach
Tragiczne zdarzenie miało miejsce na jezdni w kierunku Krakowa przy zjeździe na Chęciny. W jego wyniku zginął 38-letni motocyklista.
Wypadek miał miejsce w miejscowości Chęciny na drodze ekspresowej S7 w kierunku Krakowa. Z niewiadomych przyczyn 38-latek poruszający się motocyklem stracił panowanie nad pojazdem, a następnie zjechał ze swojego pasa i uderzył w barierę energochłonną. Mężczyzna była reanimowany. Na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety nie udało się uratować jego życia. Policjanci badają okoliczności zdarzenia pod nadzorem prokuratury. Droga obecnie jest zablokowana w obu kierunkach i należy kierować się objazdami.
fot. Policja/ilustracja
Uważasz materiał za interesujący? Podziel się!



Opublikuj komentarz